>youtube sayfamız>>

Göynem dernekleri
Instagram sayfamız
youtube videoları

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 182 kişi Perş. 15 Ara. 2016 - 15:23 tarihinde online oldu.

Bayındır, 'Hizmet için geliyorum'

Mesaj tarafından GÖYNEM Bir Perş. 22 Ocak 2009 - 0:58

MHP aday tanıtım toplantısında konuşan Beyşehir Belediye Başkan Adayı Adil Bayındır, "Beyşehir'e hizmet için geliyorum. Daha önce yaptığım gibi yine Beyşehir'i toparlamaya, birlik ve beraberliği...

MHP aday tanıtım toplantısında konuşan Beyşehir Belediye Başkan Adayı Adil Bayındır, "Beyşehir'e hizmet için geliyorum. Daha önce yaptığım gibi yine Beyşehir'i toparlamaya, birlik ve beraberliği sağlamaya geliyorum." dedi.

Bayındır yaptığı konuşmada, "Beyşehir halkı kadirşinastır. Beyşehir halkı kendisine hizmet edenleri unutmaz. Aslında benim MHP'den aday olmamın altında yatan temel sebepte budur. Zira ben rahmetli Başbuğ'umuz Alparslan Türkeş'in Anadolu Kurultayı'nı Beyşehir'de yaparak göstermiş olduğu büyüklüğü unutmadım. MHP'nin Beyşehir- Cevizli yolunun yapımında yaptığı katkıları, Beyşehir Organize Sanayi'de göstermiş olduğu ilgiyi biliyorum. Daha doğrusu Beyşehir MHP'ye sevgi dolu siz bize sevgi dolusunuz." dedi.

"Beyşehir konularına girmeden önce ilçe ve il teşkilatımıza, genel merkezimize bizi bu büyük göreve layık gören değerli büyüklerimize ve sevgili genel başkanıma böyle bir yükün altına varım dediğim zaman, bana böyle bir görev verdiğiniz için teşekkür ediyorum."diyen Adil Bayındır, "Ben üç dönem belediye başkanlığı yaptım. Artılarım var eksilerim var. Yatağa uzandığım zaman, yani bir vicdan muhasebesi yaptığım zaman, artılarımın fazla olduğunu görüyorum. Bugün burada artılarımı eksilerimi sayacak değilim. Çünkü bu bir aday tanıtım toplantısı, daha sonraki toplantılarda, TV programlarında bunların hepsini anlatacağım. Ama burada şunu kesin bir dille ifade edeyim ki, ben başkanlığım süresince asla büyüklük taslamadım, kibirlilik yapmadım. Eskilerin bir sözü vardır; kibir bele bağlanan bir taş gibidir, insanı rahatsız eder, ne yürütür nede uçurur. Ben her zaman Beyşehirli için 'Bizim başkan, bizim Adil' oldum, bundan sonrada böyle kalacağım." diye konuştu.

Beyşehir'de hiç kimseyle bir problemi olmadığını, Beyşehir'i yönetenlerle sorunu olmadığını belirten Bayındır, "Benim problemim Ankara ile oldu. Beyşehir'e hizmet için geliyorum. Beyşehir'i toparlamaya geliyorum. Bu 70 günlük seçim süreci içersinde benden Beyşehir'in evlatları için hiçbir kötü söz duymayacaksınız. O yüzden bize sevgi yakışır, bize tevazu yakışır. Oy uğruna asla kalp kırmayıp, seçim çalışmasını böyle devam ettireceğiz. Biz rutin belediyecilik yapmayacağız. Biz İzmir ve İstanbul'daki hemşerilerimizle irtibata geçerek bu memlekete yatırım yapacağız. Bunun bir örneği Beyteks'tir."şeklinde konuştu.

Beyşehirinsesi gazetesi ALINTIDIR...
GÖYNEM
admin
admin

Erkek Mesaj Sayısı : 995

http://www.goynemliler.com

Geri: Bayındır, 'Hizmet için geliyorum'

Mesaj tarafından abdullah keser Bir Ptsi 9 Şub. 2009 - 5:12

SAYIN ADIL BAYINDIRA SIMDIDEN BASARILAR DILERIM UC HILALIN SANCAGI ALTINDA GENE BEYSEHIR DE TØRELERIMIZ DEVAM EDER INSALLAH
abdullah keser
göynemliler
göynemliler

Erkek Mesaj Sayısı : 158

Mesaj tarafından Misafir Bir Ptsi 9 Şub. 2009 - 19:42

komsu karar ver koylumuz izzet tasci yi destekliyon yoksa elin adami bayindiri mi saygilar.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Göynemliler.Net Bir Ptsi 9 Şub. 2009 - 20:35

Komsu bunlar haber.Izzet tasci'ninda haberleri var.Ben tarafsizim Very Happy
Göynemliler.Net
admin
admin

Erkek Mesaj Sayısı : 83

Mesaj tarafından Misafir Bir Salı 10 Şub. 2009 - 0:51

komsu ben koyumdeki eski komsuma kast etmistim,yani abdullah keser komsuma iki tarafinda kazanmasini istiyorda,hem koylumuz izzet tasci kazansin diyor hemde adil bayindir kazansin istiyor nasil olacak b is. saygilar cevab bekliyorum kendisinden.
Misafir
Misafir