>youtube sayfamız>>

Göynem dernekleri
Instagram sayfamız
youtube videoları

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 182 kişi Perş. 15 Ara. 2016 - 15:23 tarihinde online oldu.

Ak Parti seçim için kenetlendi

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma 23 Ocak 2009 - 19:39

Beyşehir Belediye Başkan Adayını geçtiğimiz hafta açıklayan Ak Parti'de kavga gürültü, küskünlük olmadığı gibi müthiş bir kenetlenme gözleniyor. Ak Parti Genel Merkezi'nin Beyşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiği İzzet Taşcı'nın dün akşam teşkilat ve partililere verdiği teşekkür yemeğinde bu tablo çok net bir şekilde ortaya çıktı.
YOĞUN BİR KATILIM OLDU

Yalı Balıkevi'nde düzenlenen yemeğe Ak Parti Beyşehir Belediye Başkanı Nazif Tekinöz, İlçe Başkanı Nazif Huğlu, Beyşehir Belediye Başkan Aday Adayları, İlçe Eski Başkanları Mustafa Yaşar, Mustafa Şenol, Ak Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ve üyeleri, Ak Parti İlçe Teşkilatı Kurucu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri ve aday adayları ile çok sayıda partili katıldı.

SEVGİ VE UZLAŞMA KÜLTÜRÜNÜN HÂKİM OLDUĞU BİR POLİTİKA İZLEYECEĞİZ

Yemek sonrası ilk olarak kürsüye gelen Ak Parti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, partililere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Huğlu yaptığı konuşmada ilçe kongresi ve aday adaylığı sürecini değerlendirerek, "Malumunuz olduğu üzere kongreden sonra belediye başkan aday adaylığı sürecinde belli bir süreç yaşadık. Ardından teşkilat olarak Konya'ya temayüle çağrıldık; tabi teşkilat üyesi arkadaşlarım temayülde oylarını kullandıktan sonra il teşkilatı tarafından sonuçlar Ankara'ya gönderildi. Bu süreçte teşkilatımızın düşüncesini öğrenmek amacıyla ve gizli kalmak şartıyla, birebir teşkilattaki arkadaşlarla temasa geçip düşüncelerini Ankara'ya iletme fırsatı bulduk. Değerli dostlarım, şunu samimiyetle söylüyorum ki temayülden İzzet Taşcı değil de başka bir arkadaşımız çıkmış olsaydı sayın Taşcı'nın arkasında durduğumuz gibi onunda arkasında duracak ve çalışmalarında birlikte olacaktık. Bir kişiye nasip olacak olan adaylık sayın İzzet Taşcı'ya nasip olmuştur. Bu adaylık inşallah Beyşehir ve İzzet Taşcı adına hayırlı olur. Şunu vurgulayarak söylüyorum ki, bu süreçte kavgacı ve uzlaşmaz değil, sevgi ve uzlaşma kültürünün hâkim olduğu bir politika izleyeceğiz." dedi.

BU TOPLANTI KARDEŞLİK TOPLANTISIDIR

Ak Parti İlçe Başkanı Huğlu'dan sonra söz alan Belediye Başkanı Nazif Tekinöz'de birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Tekinöz konuşmasında, "Bu toplantı Ak Parti'nin kardeşlik toplantısıdır. Birlik ve beraberliğin olduğu bir aile toplantısıdır. Biz bu birlik ve dayanışmayı sadece bugün göstermiyoruz; bunu her zaman gösterdik." dedi.

Ak Parti'nin 2004 yılında seçim sürecinde demokratik bir tavır sergilediğini ve bunun devam ettirildiğini belirten Başkan Tekinöz, "Siyaset kısa mesafeli değil, uzun soluklu bir uğraştır. Ben belediye başkanlığım döneminde Beyşehir halkının, partimin mensuplarının başını öne eğdirmemek için elimden gelen gayreti gösterdim ve bu gayretlerimden dolayı anlım açık bir şekilde karşınıza geçebiliyorum. Belediye başkanlığım sonrasında elde ettiğim bilgi birikimi ve tecrübelerimi Beyşehir'in geleceği için paylaşacağım. Sayın İzzet Taşcı'da İl Genel Meclisi Üyeliği göreviyle, birikimi ve tecrübesi olan bir arkadaşımız. Başkanlık görevini layıkıyla yapacağına inanıyorum. Tabi bunlar ekip işi, belediyecilik özellikle teşkilatçılıkla ilgili bir şey, tek başına yapılan işler değildir." diye konuştu.

Popülist politikaların Ak Parti iktidarıyla birlikte tarihe karıştığını söyleyen Tekinöz, "Ak Parti icraatlarında memleket menfaatini esas almış, kendine oy kaybettirebilecek icraatları bile memleket menfaatini gözettiği için hayata geçirmiştir. Belediye Başkan adaylarına tavsiyem şudur ki, Ak Parti'nin uygulamış olduğu bu politika diğer arkadaşlarımıza da örnek olmalı, popülist değil gerçekçi ve Beyşehir'in menfaatini gözeten politikalar olmalıdır. Belediye Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getireceğine inandığım sayın İzzet Taşcı'ya başarılar diliyor ve Beyşehir kazansın diyorum." şeklinde konuştu.

Ak Parti Beyşehir Belediye Başkan Adayı İzzet Taşcı'nın konuşmasının ardından sahneye çıkan Ak Partililer el ele vererek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.
Misafir
Misafir