>youtube sayfamız>>

Göynem dernekleri
Instagram sayfamız
youtube videoları

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 182 kişi Perş. 15 Ara. 2016 - 15:23 tarihinde online oldu.

Fakir öğrenciler yararına kermes

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma 23 Ocak 2009 - 19:41

Beyşehir Lisesi'nde ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenlendi.
Öğrenci velileri ve öğretmenlerin katılımıyla başlayan ve okul öğrencileri tarafından yapılan yemek ve unlu mamullerin satışa sunulduğu kermesten, elde edilen gelir ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim masraflarının karşılanmasında kullanılacak.

Düzenlenen kermesle ilgili olarak bir açıklamada bulunan Okul Müdürü Musa Kazım Ecevit, "Okulumuzun öğretmenleri fakir örgencilerimizin bazı ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile bir kermes düzenleyelim dediler ve birlikte yaptığımız istişarede nasıl bir kermes olabilir düşüncesiyle konuyu tartışmaya açtık ve yapabileceğimiz en pratik ve bizlere en uygun olanı yiyecek maddeleri üzerine karar aldık. Öğrencilerin kendi el becerileri ile yapmış oldukları sergileyelim dedik. Ve bu konu üzerinde mutabık kaldıktan sonra öğretmenlerimiz bu işi başlattılar. Güzel bir organizasyon yapmışlar kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah ilçemizdeki bu yardımlaşma duygusu sürekli devam eder. Arkadaşlarımıza katılımcı öğrencilerimize davetlilerimize hepsine çok teşekkür ediyorum."dedi.
Misafir
Misafir